Dyplomarium Wydziału Przyrodniczo-Technicznego

utworzone przez | paź 6, 2023 | Aktualności | 0 komentarzy

Dyplomarium Wydziału Przyrodniczo-Technicznego

30 września 2023 roku, odbyło się uroczyste dyplomarium na Wydziale Przyrodniczo-Technicznym UO. Wydarzenie zgromadziło liczną społeczność akademicką, a głównymi bohaterami tej uroczystości było blisko 40 absolwentów kierunków: architektura krajobrazu, biologia, biotechnologia, biotechnologia medyczna, ochrona środowiska oraz rolnictwo.

Uroczystość otworzył dr inż. Dariusz Suszanowicz, Dziekan Wydziału, następnie głos zabrała dr hab. Izabella Pisarek, prorektor ds. kształcenia i studentów, która pogratulowała absolwentom wszystkich osiągnięć oraz finalizacji kolejnego etapu w swoim życiu i zaprosiła do kontynuacji nauki na UO.

Dyplomy dla świeżo upieczonym magistrów i inżynierów wręczyli promotorzy w asyście pani prorektor.

W imieniu absolwentów głos zabrała mgr inż. Aleksandra Kupczak.

Dyplomanci opuszczali aulę z uśmiechami na twarzach, gotowi na nowe wyzwania, jakie niesie ze sobą przyszłość. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości absolwenci udali się na dziedziniec, gdzie odbyło się wspólne zdjęcie i tradycyjny rzut biretem.