Jubileusz 25-lecia Wydziału Przyrodniczo-Technicznego UO

utworzone przez | maj 6, 2024 | Aktualności | 0 komentarzy

W bieżącym roku przypada Jubileusz 25-lecia powołania Wydziału Przyrodniczo-Technicznego. Wydział nasz jest wyjątkowy dzięki swojej interdyscyplinarności oraz prowadzeniu inżynierskich kierunków studiów. Ćwierć wieku od dnia powołania Wydziału to również okazja do podkreślenia tradycji takich kierunków studiów jak: Biologia, Biotechnologia, Inżynieria środowiska, czy też Ochrona środowiska. W chwili obecnej w strukturze Wydziału Przyrodniczo-Technicznego funkcjonują dwa Instytuty: Instytut Biologii oraz Instytut Inżynierii Środowiska i Biotechnologii, posiadające kategorię naukową B+.

Niniejszym, w imieniu Władz oraz Pracowników Wydziału Przyrodniczo-Technicznego, pragnę zaprosić na uroczyste obchody jubileuszu, które odbędą się:

28 maja 2024 roku o godz. 9:00

w auli Collegium Biotechnologicum UO, ul. Kominka 6a w Opolu.

Gorąco zachęcając do zaszczycenia nas swoją obecnością na obchodach Jubileuszu, prosimy o potwierdzenie udziału, telefonicznie: Dziekanat WPT (77 401 6080 do 82) lub pocztą elektroniczną: wpt@uni.opole.pl, w terminie do 10 maja br.

Link do programu obchodów