Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyki

utworzone przez | lis 14, 2023 | Aktualności | 0 komentarzy

Fundacja na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks” wraz Marszałkiem Województwa Opolskiego i Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego, już po raz piętnasty zaprasza do uczestnictwa w Ogólnopolskim Festiwalu Ekoenergetyki w Opolu. W pierwszym dniu Festiwalu, tj. 22.11.2023 r. odbędzie się Konferencja oraz Młodzieżowe Forum Ekoenergetyki. Wydarzenia będą miały miejsce na terenie Zespołu Dydaktycznego “Łącznik” Politechniki Opolskiej, przy ul. Mikołajczyka 16. Młodzieżowe Forum Ekoenergetyki organizowane jest we współpracy z Politechniką Opolską oraz Uniwersytetem Opolskim. Społeczności energetyczne, niezależność energetyczna i technologie, których jeszcze nie znamy – to główne tematy tegorocznych rozważań. Wieczorem odbędzie się na Gala wręczenia nagród Zielonego Feniksa.

Zachęcamy osoby zainteresowane udziałem w Festiwalu, do rejestracji pod adresem:
Link do strony wydarzenia   Plakat

W dniu 22 listopada 2023 r. rozpoczął się XV Festiwal Ekoenergetyki, którego współorganizatorem jest Uniwersytet Opolski. W imieniu władz Uniwersytetu, w otwarciu Festiwalu uczestniczyła Prorektor ds kształcenia i studentów, dr hab. Izabella Pisarek, prof. UO. W ramach festiwalu Instytut Inżynierii Środowiska i Biotechnologii zorganizował Młodzieżowe Forum Ekoenergetyki, które spotykało się z wielkim zainteresowaniem ze strony młodzieży, ze szkół średnich Opolszczyzny. W trakcie Forum swoje prezentacje przedstawili:

• dr Vira Hovorukha
  • dr Barbara Włodarczyk