馃摚 Ju偶 jutro, 21/04/2020 – Gie艂da Pracy Online.

utworzone przez | Kwi 20, 2020 | Aktualno艣ci | 0 komentarzy

Gie艂da Pracy Uniwersytetu Opolskiego to cykliczne wydarzenie, kt贸re organizujemy nieprzerwanie od 11 lat. Edycja stacjonarna tegorocznego wydarzenia zosta艂a przeniesiona na jesie艅, natomiast chcieliby艣my zapozna膰 Was z opcj膮 udzia艂u wGie艂dzie Pracy Online.

Czego mo偶ecie si臋 spodziewa膰 w najbli偶szy wtorek, 21 kwietnia?

Profile wystawc贸w –聽czyli namiastka tego, co zaproponujemy Wam i kogo spotkacie na Uniwersytecie Opolskim jesieni膮. Przegl膮daj profile na stroniewww.kariera.uni.opole.plOferty pracy, praktyk i sta偶y dost臋pne s膮 dla zalogowanych student贸w i absolwent贸w w bezp艂atnym serwisie akademickimwww.biurokarier.edu.pl聽.

Uzupe艂niaj膮c profil zawodowy w serwisie staniesz si臋 atrakcyjnym kandydatem do pracy! Poznaj wystawc贸w przegl膮daj膮c profile firm i aplikuj samodzielnie na wybrane oferty!
Konsultacje z doradc膮 zawodowym
– wiemy, 偶e cz臋艣膰 temat贸w trzeba przepracowa膰 indywidualnie i nawet najlepsze artyku艂y nie zast膮pi膮 bezpo艣redniego kontaktu z doradc膮 zawodowym. Przez ca艂y dzie艅 b臋dziemy dy偶urowa膰 i szlifowa膰 Wasze talenty.
Szklenia online/ webinary – #zosta艅wdomu
Eksperci podziel膮 si臋 z Wami najlepszymi radami! Rynek pracy zmienia si臋 na naszych oczach. Powinni艣cie 艣wiadomie przygotowa膰 si臋 i wykorzysta膰 czas sp臋dzony w domu na doskonaleniu swoich umiej臋tno艣ci.
Podczas Gie艂dy Pracy Online proponujemy Wam dwa szkolenia online dotycz膮ce autoprezentacji i procesu rekrutacji:
Zaskocz rekrutera鈥– udost臋pniamy Ci autorski zestaw narz臋dzi trenerki, kt贸ry wypracowa艂a latami do艣wiadcze艅, m.in. przez prowadzenie rekrutacji i szkole艅 dla dzia艂贸w HR.

鈥淔akty na temat w艂asnej osoby, kt贸re chcemy ujawni膰. Autoprezentacja celowa czy spontaniczna? Perspektywa rekrutera鈥– sam zadecyduj jakie wra偶enie wywrzesz na pracodawcy.

*Zapisy:https://badania.uni.opole.pl/index.php/79413?lang=pl

Zaprasza: Akademickie Centrum Karier