­čôú Ju┼╝ jutro, 21/04/2020 – Gie┼éda Pracy Online.

utworzone przez | Kwi 20, 2020 | Aktualno┼Ťci | 0 komentarzy

Gie┼éda Pracy Uniwersytetu Opolskiego to cykliczne wydarzenie, kt├│re organizujemy nieprzerwanie od 11 lat. Edycja stacjonarna tegorocznego wydarzenia zosta┼éa przeniesiona na jesie┼ä, natomiast chcieliby┼Ťmy zapozna─ç Was z opcj─ů udzia┼éu w┬áGie┼édzie Pracy Online.

Czego mo┼╝ecie si─Ö spodziewa─ç w najbli┼╝szy wtorek, 21 kwietnia?

Profile wystawc├│w –┬áczyli namiastka tego, co zaproponujemy Wam i kogo spotkacie na Uniwersytecie Opolskim jesieni─ů. Przegl─ůdaj profile na stronie┬áwww.kariera.uni.opole.pl┬áOferty pracy, praktyk i sta┼╝y dost─Öpne s─ů dla zalogowanych student├│w i absolwent├│w w bezp┼éatnym serwisie akademickim┬áwww.biurokarier.edu.pl┬á.

Uzupe┼éniaj─ůc profil zawodowy w serwisie staniesz si─Ö atrakcyjnym kandydatem do pracy! Poznaj wystawc├│w przegl─ůdaj─ůc profile firm i aplikuj samodzielnie na wybrane oferty!
Konsultacje z doradc─ů zawodowym
– wiemy, ┼╝e cz─Ö┼Ť─ç temat├│w trzeba przepracowa─ç indywidualnie i nawet najlepsze artyku┼éy nie zast─ůpi─ů bezpo┼Ťredniego kontaktu z doradc─ů zawodowym. Przez ca┼éy dzie┼ä b─Ödziemy dy┼╝urowa─ç i szlifowa─ç Wasze talenty.
Szklenia online/ webinary – #zosta┼äwdomu
Eksperci podziel─ů si─Ö z Wami najlepszymi radami! Rynek pracy zmienia si─Ö na naszych oczach. Powinni┼Ťcie ┼Ťwiadomie przygotowa─ç si─Ö i wykorzysta─ç czas sp─Ödzony w domu na doskonaleniu swoich umiej─Ötno┼Ťci.
Podczas Gie┼édy Pracy Online proponujemy Wam dwa szkolenia online dotycz─ůce autoprezentacji i procesu rekrutacji:
ÔÇť┬áZaskocz rekruteraÔÇŁ┬á– udost─Öpniamy Ci autorski zestaw narz─Ödzi trenerki, kt├│ry wypracowa┼éa latami do┼Ťwiadcze┼ä, m.in. przez prowadzenie rekrutacji i szkole┼ä dla dzia┼é├│w HR.

ÔÇťFakty na temat w┼éasnej osoby, kt├│re chcemy ujawni─ç. Autoprezentacja celowa czy spontaniczna? Perspektywa rekruteraÔÇŁ┬á– sam zadecyduj jakie wra┼╝enie wywrzesz na pracodawcy.

*Zapisy: https://badania.uni.opole.pl/index.php/79413?lang=pl

Zaprasza: Akademickie Centrum Karier