Uruchomiony został moduł składania wniosków o Stypendium Rektora w USOSweb.

• Studenci (tylko z zaliczonym w terminie semestrem studiów) składają wnioski w USOSweb w terminie do 10 października br., a następnie  wydrukowane wnioski i oświadczenia wymagane ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym oraz załączniki poświadczające osiągnięcia naukowe, artystyczne lub wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym (w przypadku braku załączników nie uznaje się osiągnięcia) składają w dziekanacie w terminie do 11 października br. do godz. 14:00.